Twoje własne M

grafika

Osiedle Aleja Lawendowa to nowa, dwuetapowa inwestycja położona w podwrocławskim Kiełczowie. Do jej najważniejszych atutów należą niewątpliwie: atrakcyjna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku i wśród wielu terenów zielonych, kameralny charakter oraz szeroki wybór dostępnych w ofercie mieszkań.

Aleja Lawendowa to dwa etapy – domy wielorodzinne. Na każdy z nich składać się będą 22 mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od 28 do 72 m2. Niektóre z nich wyposażone zostaną w antresole, natomiast do każdego mieszkania przynależeć będzie jedno miejsce parkingowe. Na osiedlu powstanie także plac zabaw dla najmłodszych.

Trwająca właśnie budowa I etapu zakończy się w IV kwartale 2017 roku.

Dogodna lokalizacja

Inwestycja znajduje się w odległości 10 kilometrów do wrocławskiego rynku, 4 od centrum handlowego Korona oraz dokładnie dwa kilometry od administracyjnej granicy Wrocławia. Ulica Lawendowa położona jest 200 metrów od głównej drogi Kiełczowa – ulicy Wilczyckiej, również w tej odległości znajduje się najbliższy przystanek komunikacji miejskiej (linie 911 oraz 921).

W bezpośrednim sąsiedztwie Alei Lawendowej znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, natomiast w nieodległych Wilczycach gimnazjum. Od ulicy Lawendowej blisko jest także do sklepów i punktów gastronomicznych. Na szczególną uwagę zasługuje Sielska Zagroda – wyjątkowe miejsce pełne atrakcji i przepysznej kuchni – które oddalone jest o kwadrans przyjemnego spaceru (1 km).

Zielona okolica

Jedną z najważniejszych zalet Alei Lawendowej jest niewątpliwie jej bezpośrednie otoczenie. Brak tu uciążliwych i przytłaczających krajobraz inwestycji, wiele jest natomiast łąk, pól, drzew i całych lasków. Okolica dzięki temu jest niezwykle przyjazna do życia, dając możliwość spacerowania, joggingu czy weekendowych przejażdżek rowerami.

Wspomniana wcześniej Sielska Zagroda, płynąca nieopodal Widawa, czy zielona okolica Kiełczówka stwarzają warunki do efektywnego wypoczynku, którego tak wszyscy w dzisiejszych czasach jesteśmy spragnieni.

Zapytaj o ofertęLUB ZADZWOŃ 576 952 744

Doradca kredytowy