Twoje własne M

 Aleja Lawendowa II etap to kolejny etap rozbudowy kameralnego osiedla  w podwrocławskim Kiełczowie przy ulicy Lawendowej . Do jej najważniejszych atutów należą niewątpliwie: atrakcyjna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku i wśród wielu terenów zielonych, kameralny charakter mini osiedla oraz bardzo ciekawy wybór dostępnych w ofercie apartamentów – w przyjaznych cenach . Przystanek komunikacji miejskiej przy ul. Lawendowej .

Aleja Lawendowa II etap – to pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej A B C D E . Budynki jednorodzinne A B C D są budynkami dwulokalowymi tj. parter  i  pierwsze piętro zajmuje jeden apartament  ,           II piętro i poddasze zajmuje drugi apartament . Budynek E jest typowym domem jednorodzinnym .Wszystkie dolne apartamenty  będą miały tarasy z wyjściem na ogród od strony południowej . Górne apartamenty będą wyposażone w balkony . Zarówno dolne , jak i górne apartamenty mają wyprowadzone podłączenia do kominków .  Do każdego apartamentu  przynależeć będzie jedno miejsce parkingowe.  Do dyspozycji mieszkańców osiedla będzie również pięć garaży .Wszystkie lokale oddane w stanie deweloperskim ( z nowoczesnymi kotłami gazowymi , grzejnikami , osprzętem elektrycznym , doprowadzoną instalacją światłowodową  do każdym lokalu ) .

Trwająca właśnie budowa II etapu zakończy się w IV kwartale 2019 roku.

Dogodna lokalizacja

Inwestycja znajduje się w odległości 10 kilometrów do wrocławskiego rynku, 4 od centrum handlowego Korona oraz dokładnie dwa kilometry od administracyjnej granicy Wrocławia. Ulica Lawendowa położona jest 200 metrów od głównej drogi Kiełczowa – ulicy Wilczyckiej, również w tej odległości znajduje się najbliższy przystanek komunikacji miejskiej (linie 911 oraz 921) oraz nowoczesny market spożywczy .

W bezpośrednim sąsiedztwie Alei Lawendowej znajdują się dwa przedszkola, nowoczesna szkoła podstawowa z bardzo dobrą bazą sportową , publiczna przychodnia zdrowia. Od ulicy Lawendowej blisko jest także do sklepów         ( w tym Biedronka ) , punktów gastronomicznych i usługowych . Na szczególną uwagę zasługuje Sielska Zagroda (aktualnie Zielona Oliwka ) wyjątkowe miejsce pełne atrakcji i przepysznej kuchni – które oddalone jest o kwadrans przyjemnego spaceru (1 km). W odległości jednego kilometra w Wilczycach mamy do dyspozycji kort tenisowy i boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki ręcznej , koszykówki czy mini piłki nożnej .

Zielona okolica

Jedną z najważniejszych zalet Alei Lawendowej jest niewątpliwie jej bezpośrednie otoczenie. Brak tu uciążliwych i przytłaczających krajobraz inwestycji, wiele jest natomiast łąk, pól, drzew i całych lasków. Okolica dzięki temu jest niezwykle przyjazna do życia, dając możliwość spacerowania, joggingu czy weekendowych przejażdżek rowerami.

Wspomniana wcześniej Sielska Zagroda, płynąca nieopodal Widawa, czy zielona okolica Kiełczówka stwarzają warunki do efektywnego wypoczynku, którego tak wszyscy w dzisiejszych czasach jesteśmy spragnieni.

Zapytaj o ofertę

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego

opty-dom@home.pl

lub telefonicznego

609 999 120, 607 222 556