Deweloper – Kiełczów

Głównym inwestorem projektu Aleja Lawendowa II etap jest spółka Opty-Dom Development. Od 2007 roku deweloper oddał do użytku 24 apartamenty willowe z ogrodami oraz 26 mieszkań w Kiełczowie przy ulicy Agrestowej (Agrestowa Osada). W roku 2018 oddaliśmy do użytku I etap Alei Lawendowej tj. 44 mieszkania w dwóch budynkach wielorodzinnych.

Mieszkańcy chwalą dewelopera za profesjonalizm, doświadczenie oraz prokliencką postawę. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując wsparcie w załatwieniu formalności, a także uzyskaniu kredytu.

Nowe mieszkanie od dewelopera w Kiełczowie

Aktualnie deweloper Opty-Dom Development oferuje nowe mieszkania na modnym i funkcjonalnym osiedlu Aleja Lawendowa w centralnej części podwrocławskiej miejscowości Kiełczów. Osiedle Aleja Lawendowe stanowi idealne połączenie możliwości mieszkania w cichej okolicy z dobrym dojazdem do centrum Wrocławia. Deweloper oferuje nowe mieszkania o powierzchniach od 37 metrów do nawet apartamentów o powierzchni 100 metrów. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami dewelopera.

Kontakt z deweloperem:

kontakt e-mailowy: opty-dom@home.pl

kontakt telefoniczny: 609 999 120, 607222556


Nowoczesne szeregówki w Kiełczowie - gmina Długołęka


Zapytaj o ofertęZapraszamy do kontaktu e-mailowego

opty-dom@home.pl

lub telefonicznego

609 999 120, 607222556Aleja Lawendowa w Kiełczowie obok DługołękiTwoje wymarzone mieszkanie pod Wrocławiem!
Dlaczego właśnie Kiełczów? | Kiełczów - Tu się mieszka!
Atrakcje Kiełczowa | Wizualizacja budowy

Aleja Lawendowa - wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem w Kiełczowie (gmina Długołęka). | Pozycjonowanie - LTB