Kiełczów – tu się mieszka!

Kiełczów to najpotrzebniejsze punkty dużego miasta zebrane w sielskiej przestrzeni, która od lat rozwija się z myślą o swoich nowych mieszkańcach.

Potrzebują Państwo przerwy od codziennych obowiązków? Odpoczynku z dala od zgiełku dużego miasta? W końcu miejsca, które dając ten komfort, pomoże stworzyć dom, o jakim od zawsze marzyliśmy? Jeśli tak, nieśmiało proponujemy zwrócić swoje oczy na Kiełczów.

Mieszkając w Kiełczowie, relaks otrzymujemy w pakiecie. Dostępna na wyciągnięcie ręki natura wiosną i latem nawołuje do pikników i grilli w towarzystwie przyjaciół. Zimą pozwala uciec od ruchliwych i zatłoczonych ulic Wrocławia. 

Kiełczów = relaks

Kiełczów to miejsce idealne na jogging, wycieczki rowerowe, czy rodzinne spacery. Bo przecież do aktywności fizycznej nic nie motywuje bardziej, niż malownicze otoczenie. Mapa gastronomiczna Kiełczowa wciąż się powiększa. Nowo powstałe lokale serwują nie tylko pyszne jedzenie, ale też przestrzenie do pracy zdalnej, wieczornych randek, czy spotkań z przyjaciółmi.

Pobliski żłobek, przedszkole i szkoły pozwalają zaplanować niedaleką przyszłość dzieci, z kolei stały dostęp do sieci handlowych i punktów usługowych, sprawia, że na miejscu można wypełnić wszystkie najważniejsze obowiązki.

To miejsce żyjące swoim rytmem niezakłóconym przez pośpiech i chaos. Dlatego dobrze nam tutaj.

Zapytaj o ofertęLUB ZADZWOŃ 576 952 744

Doradca kredytowy