Dlaczego właśnie Kiełczów?

Szukając idealnego miejsca do zamieszkania, trzeba dokładnie przeanalizować cechy poszczególnych miejsc, aby mieć pewność, że przebywanie tam będzie komfortowe. W tym artykule przyglądamy się mieszkaniom na osiedlu Aleja Lawendowa, które są bardzo różne i piszemy o ich zaletach, a także o tym, dlaczego jeszcze warto zamieszkać na osiedlu w Kiełczowie. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca do mieszkania, które jednocześnie nie jest znacznie oddalone od dużego miasta, zapraszamy do lektury.

Mieszkania w Kiełczowie

nowe mieszkania w KiełczowieKiełczów to niewielka miejscowość pod Wrocławiem, w której aktualnie kończony jest drugi etap budowy osiedla Lawendowa Aleja. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddanych zostanie pięć budynków. Jeśli interesuje Cię, w jaki sposób wygląda mieszkanie w Kiełczowie, na początku warto wiedzieć, że są to bardzo różne mieszkania. W budynkach oznaczonych literami A, B, C i D znajdują się po dwa apartamenty. Jeden apartament w każdym takim budynku zajmuje parter i pierwsze piętro, a drugi obejmuje drugie piętro oraz poddasze.

W budynkach A i B apartamenty mają nieco większą powierzchnię, niż apartamenty w budynkach C i D, co oznacza, że zmniejsza się również liczba ich pokoi. Pozwala to dopasowanie apartamentu do potrzeb danej osoby czy grupy osób, które mają tam zamieszkać. Jeśli chodzi o balkony, znajdują się one w apartamentach na drugim piętrze, a osoby mieszkające na parterze mogą korzystać z własnego ogródka. Mieszkanie z ogródkiem w takiej miejscowości jak Kiełczów to spełnienie marzeń dla każdego, kto zawsze marzył o swoim własnym ogrodzie, w którym może odpocząć i posadzić ulubioną roślinność.

Komfort pod każdym względem

Jeśli chodzi o budynek E, jest to dom jednorodzinny, idealny dla dużej rodziny, która poszukuje wygodnego miejsca dla większej ilości osób. Do posesji należy również taki sam ogródek jak w przypadku apartamentów parterowych. Jeśli chodzi o możliwość parkowania samochodów, każdemu apartamentowi przyporządkowano jedno miejsce parkingowe, a ponadto na terenie osiedla można korzystać z pięciu dwu stanowiskowych garaży. Dokładnie przemyślana ilość miejsc gwarantuje mieszkańcom wygodne miejsca do parkowania swoich samochodów, co jest niezwykle ważne dla sprawnego poruszania się po osiedlu i co jest kolejną jego zaletą.

Niezależnie od tego, które mieszkanie wybierzesz, wszystkie mają sporą ilość pokoi – najmniej pokoi to trzy, a najwięcej to sześć, więc komfort życia na osiedlu Aleja Lawendowa jest naprawdę duży. Oprócz tego warto wybrać mieszkanie w jednym z tych budynków również ze względu na otaczającą je okolicę. Kiełczów jest otoczony łąkami i polami, okolica jest niezwykle piękna i wypełniona przyrodą. Dzięki temu przebywanie w tym miejscu wpływa bardzo pozytywnie na samopoczucie jego mieszkańców. Widoki są wspaniałe o każdej porze roku, a cicha okolica sprzyja odpoczynkowi z dala od hałaśliwego miasta i stresów związanych z codziennymi obowiązkami w miejscu pracy.

Mieszkanie okolice Wrocławia

Dlaczego Kiełczów?

Na pewno oprócz przestrzennych i przytulnych mieszkań ma dla Ciebie znaczenie również to, jakie punkty usługowe czy instytucje znajdują się w okolicy. Nie ma z tym problemu, ponieważ w pobliżu znajdziesz sklepy, w których zrobisz niezbędne zakupy, nieopodal Kiełczowa znajdują się również duże supermarkety oraz bank i apteka, a cztery kilometry stąd umiejscowione jest CH Korona, do którego warto się wybrać nie tylko na zakupy, lecz również do siłowni.

Jeśli lubisz uprawiać sport, w Kiełczowie i jego okolicach możesz korzystać z wielu miejsc, które to umożliwiają i ułatwiają. W pobliżu Kiełczowa znajduje się kort tenisowy, a także nawierzchnia do takich sportów jak koszykówka, mini piłka nożna czy piłka ręczna. Warto korzystać również z rozległych przestrzeni otaczających osiedle Lawendowa Aleje. Są one świetne nie tylko na spacery czy pikniki, ale również do joggingu, jogi czy jazdy na rowerze. Duża swoboda tego rejonu daje wspaniałą okazję do spędzania wolnego czasu w ruchu i z najbliższymi na świeżym powietrzu – dzieci cieszą się, mogąc poruszać się swobodnie na dużym obszarze, a Ty masz możliwość kontaktu z przyrodą, której tak brakuje w dużych, zabudowanych miastach. Kiełczów to miejsce unikalne.


Nowoczesne szeregówki w Kiełczowie - gmina Długołęka


Zapytaj o ofertęZapraszamy do kontaktu e-mailowego

opty-dom@home.pl

lub telefonicznego

609 999 120, 607222556Aleja Lawendowa w Kiełczowie obok DługołękiTwoje wymarzone mieszkanie pod Wrocławiem!
Dlaczego właśnie Kiełczów? | Kiełczów - Tu się mieszka!
Atrakcje Kiełczowa | Wizualizacja budowy

Aleja Lawendowa - wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem w Kiełczowie (gmina Długołęka). | Pozycjonowanie - LTB