Atrakcje Kiełczowa

W Alei Lawendowej można żyć aktywnie, ale w narzuconym przez nas samych tempie. Z dala od miasta, jednak wciąż korzystając z jego najważniejszych udogodnień.

Aleję Lawendową od serca Wrocławia dzieli zaledwie 10 km, od CH Korona – 4. To świetna lokalizacja dla zmotoryzowanych, którzy z centrum miasta do Kiełczowa dotrą w zaledwie piętnaście minut. Z kolei dla tych, którzy podróżują komunikacją miejską, przydzielono dwie linie autobusowe – 911 i 921.

Dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich punktów usługowych,  życie w Kiełczowie przyjmuje praktyczny charakter dużego miasta. Znajdziemy tutaj przychodnię, gabinet stomatologiczny, gabinet dietetyczny oraz weterynaryjny.

Sklepy i restauracje w Kiełczowie

Na zakupy udać można się zarówno do osiedlowych sklepików, jak i punktów sieci handlowych – przy ul. Wrocławskiej (oddalonej od Alei Lawendowej o 1,5 hm) znajduje się Tesco, Biedronka i Fresh Market. Nasze osiedle znajduje się zaledwie 200 m od głównej drogi Kiełczowa i Galerii Kiełczowskiej. Tutaj mamy z kolei m.in. Stokrotkę, Rossmana, Pepco, bank i aptekę.

Warto wspomnieć także o okolicznych restauracjach. Na śniadanie, lunch lub burgery możemy wybrać się do Mlekiem i Miodem, zupę, makarony i dania rybne zjemy w Zielonej Oliwce, a na chwilę odpoczynku przy kawie i ciastku śmiało sprawdzi się kawiarnia Nie z tej ziemi.

Kiełczów po godzinach

Nie musimy nigdzie wyjeżdżać, żeby odpocząć. Od najpiękniejszych okolic Kiełczowa dzieli nas tylko parę minut drogi: spacery, wycieczki rowerowe i pikniki w letnie wieczory – wszelkie formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu są na wyciągnięcie ręki wszystkich przyszłych mieszkańców osiedla. Dla tych, którzy uwielbiają sport również mamy dobrą wiadomość! Dopiero co otwarty Crossfit Psie Pole oferuje dobrze wyposażone sale treningowe i pomoc doświadczonych pasjonatów sportu, a i siłownia w CH Korona cieszy się sporą popularnością wśród okolicznych mieszkańców.

Miejsce przyjazne rodzinom

Aleja Lawendowa to osiedle kameralne, ale żywe i przystosowane do życia swoich lokatorów. Obecni i przyszli rodzice znajdą tu żłobek, przedszkole i szkołę, a w oddalonych o nieco ponad kilometr Wilczycach – gimnazjum.

Zapytaj o ofertę

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego

opty-dom@home.pl

lub telefonicznego

609 999 120, 607 222 556