Atrakcje Kiełczowa

Mieszkanie w niewielkiej miejscowości pod Wrocławiem oznacza nie tylko możliwość odpoczynku w spokojnym miejscu po ciężkim dniu pracy, ale również dostęp do udogodnień i rozrywek, które są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz mieszkania w okolicy Wrocławia, zapraszamy do lektury artykułu o miejscowości Kiełczów i o tym, jakie lokalne atrakcje się w niej znajdują. Powiemy, dlaczego warto tam zamieszkać i napiszemy o licznych zaletach tego miejsca.

Komfortowe mieszkanie w Kiełczowie

Czy zastanawiasz się, gdzie najlepiej zamieszkać? W mieście, na jego obrzeżach czy też nieopodal, w mniejszej miejscowości? Jest to kluczowa decyzja podczas szukania mieszkania, ponieważ wszystkie inne są podejmowane już względem danego miejsca. My polecamy przyjrzenie się niezwykle urokliwemu miejscu leżącemu pod Wrocławiem. Jest to Kiełczów, który zapewnia jednocześnie wygodne mieszkania w spokojnej atmosferze, jak i wszystkie niezbędne udogodnienia. Mniejsze miejscowości nieopodal dużych miast są pod wieloma względami idealne do zamieszkania. Dlaczego?

Ponieważ pozwalają odseparować się od szybkiego rytmu życia w dużym mieście i odpocząć po dniu pracy w spokojnych warunkach. Jednocześnie są na tyle blisko miasta, że można tam dojechać szybko, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską ze względu na dobre połączenia prowadzące do metropolii. Kiełczów oferuje nowe domy i coraz bardziej poszerza swoją ofertę wygodnych miejsc do zamieszkania dla tych, którzy chcą się osiedlić w spokojnej okolicy.

Spędzanie czasu wolnego

Z pewnością jedną z największych zalet Kiełczowa jest dogodna lokalizacja i jego piękna przyroda. Małe miejscowości mogą pochwalić się nienaruszoną w wielu miejscach naturą i nie inaczej jest w tym przypadku. Dlatego osoby pracujące w dużym mieście i chcące spędzać więcej czasu z naturą po godzinach będą czuły się tu świetnie. Bez problemu pojeździsz tu na rowerze, wybierzesz się na spacer, a nawet możesz urządzić piknik. Co więcej, na osiedlu czeka na Ciebie nowe mieszkanie z ogrodem w samej miejscowości Kiełczów. Oznacza to, że możesz mieć nawet swój własny obszar wypełniony ulubionymi kwiatami czy roślinnością przy samym mieszkaniu.

Oprócz tego w Kiełczowie znajdują się wszystkie niezbędne punkty edukacyjne, medyczne i handlowe, które są potrzebne do załatwiania podstawowych spraw. Jest tutaj usytuowany żłobek, przedszkole oraz szkoła, sale do sportów Crossfit Psie Pole, a także liczne sklepy. Jeśli chodzi o punkty medyczne, znajduje się w Kiełczowie gabinet stomatologiczny, przychodnia, gabinet dietetyczny, a także weterynaryjny.

Przyjazne miejsce

W okolicy znajdują się również restauracje oferujące różnego rodzaju menu, dlatego, jeśli zdecydujesz się na mieszkanie z ogródkiem w takim miejscu, jak Kiełczów, będziesz mieć możliwość zjedzenia czegoś pysznego w zasięgu ręki. Wystarczy wymienić choćby takie lokale jak Zielona Oliwka, Nie z tej ziemi czy Mlekiem i Miodem. Tutejsze lokale pozwalają również na integrację z pobliskimi mieszkańcami, dzięki czemu bez problemu nawiążesz nowe znajomości czy przyjaźnie.

Warto pamiętać również o tym, że małe miejscowości są idealne na wychowywanie dzieci. Mniejszy ruch w okolicy sprawia, że przyjemnie się spaceruje z dzieckiem bez konieczności omijania tłumów ludzi, a dzieci mają możliwość przebywania na łonie natury, co wpływa dobrze na ich rozwój i samopoczucie. Ponadto po dniu w szkole mają poczucie, że mogą wrócić do spokojnej oazy, a jednocześnie mają okazję poznawać wielu kolegów i koleżanki.

szeregówki w Kiełczowie

Okoliczne udogodnienia

Kiedy zajdzie potrzeba zrobienia większych zakupów czy wybrania się do dużego centrum handlowego, zaledwie cztery kilometry od Kiełczowa znajduje się CH Korona, w którym można skorzystać nie tylko ze sklepów, lecz również z siłowni. To jednak nie wszystko, ponieważ zaledwie 1,5 kilometra od tej miejscowości znajdziesz takie sklepy jak Tesco, Biedronka i Fresh Market, a więc z łatwością zrobisz najpotrzebniejsze zakupy niedaleko domu. W pobliżu mieszkańcy Kiełczowa mają również dostęp do Galerii Kiełczowskiej. Warto pamiętać również o tym, że Kiełczów i Wrocław dzieli zaledwie dziesięć kilometrów, dlatego szybko można dostać się do dużego miasta na koncert, do pracy, szkoły czy na ciekawą wystawę oraz do urzędów. Lokalizacja Kiełczowa jest zatem niezwykle komfortowa.


Nowoczesne szeregówki w Kiełczowie - gmina Długołęka


Zapytaj o ofertęZapraszamy do kontaktu e-mailowego

opty-dom@home.pl

lub telefonicznego

609 999 120, 607222556Aleja Lawendowa w Kiełczowie obok DługołękiTwoje wymarzone mieszkanie pod Wrocławiem!
Dlaczego właśnie Kiełczów? | Kiełczów - Tu się mieszka!
Atrakcje Kiełczowa | Wizualizacja budowy

Aleja Lawendowa - wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem w Kiełczowie (gmina Długołęka). | Pozycjonowanie - LTB